Cистеми поводження з відходами для Громад

Компанія “Гранік” понад 20 років займається вивозом сміття в Запоріжжі та області. Зараз ми працюємо у Запоріжжі, Степногірську, Балабино та ще декількох громадах Запорізької області. Компанія працює в населених пунктах та надає консультаційні послуги.

Наші послуги


Консалтинг:


Ви маєте усі технічні засоби для початку вивозу сміття, але вам не вистачає експертизи - не проблема! Наші консультації розв'яжуть це питання. Від наших фахівців ви можете отримати наступні послуги:

1. Аудит сьогоднішньої системи поводження з відходами
2. Рекомендації щодо її покращення
3. Розрахунок чесного та зрозумілого тарифу
4. Розробка маршрутів
5. Рекомендації щодо системи збору оплати


Робота з громадою:


У нашої компанії максимально гнучка модель роботи, тож ми без проблем адаптуємося до умов кожної окремої громади. Ми пропонуємо:

1. Розрахунок чесного та зрозумілого тарифу
2. Розробка маршрутів
3. Налагодження системи збору оплати
4. Продаж та оренда контейнера для сміття
5. Вивезення сміття (нашим, або орендованим у громади сміттєвозом)
6. Налагодження системи вивозу будівельного та великогабаритного сміття
7. Запровадження системи роздільного збору
8. Ліквідація стихійних звалищ
9. Спільне обслуговування сусідніх громад

Щоб обґрунтовано прорахувати вартість наших послуг для вас - заповніть, будь ласка, цю АНКЕТУ.

Заповнену анкету надішліть за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або телефонуйте у наш відділ продажів - наші співробітники нададуть вам попередні консультації 

097 199 97 70
066 199 97 70
073 199 97 70

Тариф на вивезення сміття в містах, селищах і селах України

Забезпечувати комфортне життя з чистими вулицями стало ще легше й ефективніше з "Екотехнологічною компанією "Гранік", яка вже понад 20 років займається вивезенням сміття в Україні. Досвідчені співробітники готові виконати вивезення твердих побутових відходів, будівельного та інших видів сміття містами, територіальними громадами, селами та селищами, провести роздільний збір вторсировини, надати якісний сервіс і продати або здати в оренду контейнери.

Послугами "Граніка" скористалися вже сотні компаній і підприємств, житлово-будівельних кооперативів та об'єднань багатоквартирних будинків. Роботи проводяться строго за графіком - згідно з договором, що дає змогу підтримувати у дворах чистоту й уникати поширення неприємних запахів.

Від чого залежить ціна на вивезення сміття

Наше підприємство виконує низку необхідних функцій: забезпечує повний цикл вивезення сміття в ОТГ і в приватному секторі, продає контейнери, вибудовує систему поводження з різними видами відходів. Виходячи з ваших потреб, буде розрахована вартість послуг конкретно під ваше замовлення.

Ціна вивезення сміття в громадах залежить від:

  • чого саме хочуть позбутися;
  • вашого місцеперебування;
  • обсягів і габаритів відходів.

Залежно від виду сміття, компанія використовують різні контейнери та машини для їх транспортування. 

При вивезенні твердих побутових відходів (ТПВ) ви оплачуєте послуги залежно від вивезеного обсягу. Тобто менше сміття - менша вартість, на відміну від фіксованого щомісячного тарифу. До ТПВ належать усі дрібні відходи у вашому будинку. При цьому в контейнери такого виду заборонено викидати будівельне сміття, меблі, небезпечні предмети (наприклад, акумулятори), відходи, що палають та тліють, важке сміття з саду (трава, листя, ґрунт).

Для будівельного сміття пропонуються великі прямокутні контейнери ємністю до 21 куба. Ви вказуєте зручне місце розташування такого контейнера, наша компанія встановлює його власними силами і забезпечує вивезення вмісту за потреби (від одного до 31 разу на місяць).

Для роздільного збору сміття "Гранік" пропонує систему з чотирьох контейнерів з маркуванням і об'ємом 120 або 240 літрів. За такого сортування відходи не потрапляють у загальний контейнер, який вивозить компанія. Це означає, що кількість вивезених відходів зменшується, відповідно, і вартість послуг падає. Ви розпоряджаєтеся вторсировиною самостійно. Статистика показує, що ОСББ, які обслуговує "Гранік", платять за послуги в 1,5-2 рази менше. А з сортуванням ця сума буде ще нижчою.

Якщо ви живете в місті, селі або в селищі та вперше задумалися про замовлення послуг вивезення сміття, вам варто звернутися по допомогу до досвідчених фахівців "Гранік". Наші фахівці розкажуть вам про систему поводження з відходами, нададуть рекомендації щодо поліпшення її у вашому регіоні, продумають вигідні маршрути, підберуть найбільш вигідний для вас тариф.

Вартість вивезення сміття у 2023 році в Україні

У "Граніку" пропонують невисокі тарифи завдяки налагодженому оптимізованому робочому процесу і грамотній логістиці. Проконсультуватися з приводу вартості вивезення сміття ви можете за телефонами (066) 199 97 70, (097) 199 97 70, (073) 199 97 70 або написати на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Під конкретні обсяги робіт доцільно залучити  різну техніку та відповідну кількість працівників. 

В автопарку нашої компанії є сучасна техніка: сміттєвози, спецтранспорт для великогабаритних відходів та автомобілі для сервісної роботи. Ємність застосовуваних контейнерів сягає від 0,12 кубометра до 21,0 кубометра.

Наведіть порядок у вашому житті разом із "Граніком"!