Для бюджетних та комунальних установ

У своїй роботі «Гранік» сприяє максимальній економії грошей платників податків бюджетними та комунальними установами. Зокрема ми активно долучаємося до торгів на «Прозоро» та пропонуємо для бюджетних та комунальних установ роздільний збір відходів, як інструмент збереження коштів.

ОФІЦІЙНО

У компанії є всі необхідні для роботи та участі у публічних закупівлях документи, зокрема: тариф від міської ради та договір із запорізьким полігоном №1 на захоронення. Також у «Граніка» є необхідна кількість сучасних сміттєвозів для роботи та укомплектований штат співробітників. 

КОМФОРТНО

У компанії «Гранік» - тільки сучасні сміттєвози, переважно “Мерседеси Еконіки”. Також ми здаємо в оренду та продаємо євроконтейнери для сміття або працюємо з контейнерами клієнтів. Крім того, у нас є сервісна служба, яка обслуговує орендовані у нашої компанії контейнери.

СВІДОМО

Для всіх наших клієнтів ми можемо запустити систему роздільного збору відходів. Завдяки цьому можна не тільки піклуватися про довкілля, а й економити кошти. Крім того, роздільний збір відповідає вимогам чинного законодавства та створить додатковий позитивний імідж вашій установі.