Наші послуги для ОСББ та ЖБК

Ви живете в ОСББ чи ЖБК? А чи знали ви, що ваш будинок уже давно міг би заощаджувати на вивезенні сміття чи навіть заробляти на роздільному зборі відходів — для цього треба укласти договір з «Граніком» за цим ПОСИЛАННЯМ

Для клієнтів «Граніка» немає фіксованої плати за вивіз сміття Запоріжжя та в інших містах та селах, які ми обслуговуємо. Сума в рахунку залежить від обсягів відходів, які ми вивезли кожного окремого місяця. 

З нами ВИГІДНО!

Мешканці ОСББ, які обслуговує наша компанія, платять майже вполовину менше від тарифу інших Компаній!

З нами ОФІЦІЙНО

У нас є всі необхідні документи для офіційного вивезення та захоронення сміття. Ми завжди укладаємо прозорі угоди та приймаємо оплату тільки на рахунки компанії. 

З нами ЯКІСНО

Швидко вирішуємо питання з великими об'ємами сміття навіть на вихідні та у свята. Наші співробітники ввічливі та кваліфіковані. Ми пропонуємо ефективний графік вивезення для кожного окремого клієнта та чітко дотримуємо його.

СОРТУВАННЯ 

Попри свої й без того пристойні тарифи, «Гранік» знає, як зекономити вам ще більше грошей. Ми можемо створити для вашого будинку систему роздільного збору відходів:

  • Вторинна сировина збиратиметься в окремий контейнер.
  • Нам треба буде вивозити менше сміття.
  • Ви будете платити ще менше!

Роздiльний збір відходів - це не тільки світовий тренд. Це і нові можливiстi швидше назбирати на ремонт під'їзду, заміну вікон чи новий дитячий майданчик! 

СЕРВІСНА СЛУЖБА 

Втомлюватися на роботі можете не тільки ви. Свого роду «професійне вигорання» іноді переживають і контейнери для сміття. Щоб оперативно їх збадьорити та надихнути на нові звершення, «Гранік» запустив сервісну службу.

Безплатно

Контейнери, які ви орендуєте у «Граніка» ми обслуговуємо безкоштовно. А ціни на послуги для ваших власних контейнерів приємно здивують. 

Непомітно

Головна Фішка наших фахівців - вони працюють швидко та непомітно, але результат роботи ОГОГО! Бiльшiсть проблем сервісна служба вирішить на місці. 

Комфортно 

У нас є обмінний фонд. Якщо контейнер все ж доведеться забрати на станцію обслуговування, замість нього ми поставимо інший. Мешканці навіть не помітять, що контейнер поїхав на ремонт

Хочете почати працювати з «Граніком»? Телефонуйте до нашого відділу продажів:

097 199 97 70
066 199 97 70
073 199 97 70

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.